Kategórie

Rohože

Kúpiť alebo prenajať rohože?

To je otázka!
V našom sektore, pokiaľ ide o investície do vstupnej rohože, vzniká znova a znova otázka: “Kúpime alebo prenajmeme rohože”?  Prvá možnosť sa zdá drahá, druhá sa zdá praktická … ale aká je skutočnosť? Tento dokument si kladie za cieľ poučiť vás o prínosoch investície do vlastnej vchodovej rohože.
 
Prenájom rohože bude brániť vstupu nečistôt do domu.
Nesprávne!  Každý typ prostredia vyžaduje vhodnú rohož, je pravdepodobné, že vaše rohože budú už po pár hodinách špinavé. Následne aj vaše podlahy.
 
Prenájom eliminuje nutnosť  čistenia a údržby rohoží.
Nesprávne!  Požičovne ho čistia týždenne, každé dva týždne alebo každý mesiac. Medzi týmito intervalmi si budete musieť rohože vyčistiť.
 
Po každom použití sú rohože stále ako nové.
Nesprávne!  Spoločnosti, ktoré prenajímajú rohože, používajú tie isté veľa rokov, čo znamená, že vzhľad rohože   sa môže  pri  každom   použití líšiť. Opakovaná manipulácia a nízke teploty v priebehu dodávky spôsobujú,  že sa okraje rohože budú strapkať, čo zvyšuje riziko zakopávania a pádu.
 
Prenájom rohože je lepší pre životné prostredie.
Nesprávne!  Pohonné hmoty slúžiace na prepravu rohože z jedného miesta na druhé, v kombinácii s chemickými látkami a elektrickou energiou potrebnou pre ich umývanie, sú hlavným zdrojom znečistenia. Vaše vlastné rohože vyžadujú menej čistenia.
 
Programy prenájmu sú prispôsobené mojim potrebám.
Nesprávne!  Rohože na prenájom sú k dispozícii  iba v určitých veľkostiach a modeloch s cieľom uľahčiť manipuláciu. Vaše prostredie vyžaduje rohož, ktorá najlepšie vyhovuje vami stanovenej veľkosti a potrebám. To je jediný spôsob, akým sa zníži riziko pádov a optimalizujú sa náklady na údržbu.
 
Kúpte si vchodovú rohož a profitujte  z jej početných výhod:
Ušetríte! Za pár mesiacov sa vám peniaze splatia, ako by ste mali rohož v prenájme. Pokiaľ ide o výkon rohože so životnosťou niekoľko rokov, znamená to stovky  usporených   eur za rok!  Doprajte  si módny  vzhľad! Nákup  rohože  ponúka  nekonečné  možnosti,   čo sa týka veľkosti, vzoru  a farby.
Urobte dobrý prvý dojem! Majte účinnú ochranu! V záujme zanechania 80% nečistôt vonku, odporúčajú odborníci kombináciu so škrabkou na exteriéry, stierač / škrabka do vnútra a stierač na povrch chodieb.  Všetky tieto produkty sú k dispozícii  na zakúpenie. Nemôžeme však povedať to isté o prenájme. Výber je jednoduchý! Nákupom rohože môžete maximalizovať výsledky … a ušetríte!

Fakty o rohožiach