Kategórie

O firme

Spoločnosť Scandi s.r.o. je  obchodná firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. 

Pôsobíme v oblasti priemyselnej hygieny, čistenia a údržby. Sme najväčším distribútorom profesionálnych hygienických a first aid produktov značiek  Tork a Plum na Slovenskom trhu. Okrem týchto značiek  zastupujeme aj výrobcov :Harmony Profesional slovenský výrobca profesionálnej hygieny a FRE  PRO profesionálny vonný program made in U.S.A.

Sme importérom fínsko- dánskej značky Plum  výrobcu očných spŕch , náplastí QuickFix ako aj priemyselnej kozmetiky a rovnako značky Vileda Professional – dodávateľa profesionálnych upratovacích pomôcok a náradia ako aj  Dr.Schnell čistiaca chémia made in Germany.

Naša logistická centrála sa nachádza na strednom Slovensku v Lieskovci pri  Zvolene odkiaľ pôsobíme po celom území Slovenska. Našich kolegov obchodníkov nájdete v  Bratislave ,Banskej Bystrici, Prievidzi, Detve , Nitre a Lučenci .

Medzi našich spokojných klientov patrí široké portfólio zákazníkov z oblasti priemyselnej výroby, upratovacích služieb, školstva, automotive segmentu, administratívy, obchodu, športových, rekreačných a HoReCa zariadení.
Sme držiteľom certifikátu ISO 9001 : 20015

Radi sa postaráme o komplexné riešenie hygienických systémov a procesov aj vo Vašej spoločnosti .
Volajte 0917 458 225 alebo píšte na info@scandi.sk