Vileda profesionál

Vileda professional

Vileda profesional Vám prináša úplnú radu produktov pre profesionálne čistenie a upratovanie vo výrobnej sfére, službách i administratíve . Máme pre Vás všetko od utierok z mikrovlákna, cez špeciálne PVA utierky a PUR špongie, až po mopy, stierky, vozíky, profi metly, kefy a príslušenstvo.  S výrobkami Vileda  Profesional dostávate aj vysokú pridanú hodnotu vo forme dlhoročných skúseností, testov a vývoja !

Utieranie
Aké vlastnosti potrebujete ? Vysokú absorpciu na mokré povrchy ? Utieranie 100 % bez šmúh a vláknenia ? Utieranie zažratých a mastných otlačkov prstov - jedným utretím bez chémie ? Vileda Professional má pre vás úplnú radu utierok pre každý problém, pre každý systém, od ekonomických až po sofistikované utierky z mikrovlákna .

Mikrovlákno
Nič nečistí dôkladnejšie ako mikrovlákno . Jedným utretím odstránite capky a šmuhy bez poškodenia povrchu . Ako ? Ultrajemné vlákno zotrie a naviaže na seba špinu z povrchu a zanechá za sebou nič, alebo len mikroskopické kvapky vody .  Už takmer žiadne čistiace prostriedky ! Šetríte čas, peniaze aj životné prostredie !

Quick starNano Tech
Špongiové utierky
V porovnaní s klasickými utierkami absorbujú vodu až  15 krát ako sami vážia ! Vhodné všade, kde sa denne odstraňuje veľa rozliatych tekutín či vody : Kuchyne, toalety , sprchy a sanita.

WettexQuick and dry
Latexované utierky
Mäkké utierky s nízkym trením a vysokou absorbciou. Vhodné na citlivé a lesklé povrchy.
Flip
Jednorázové utierky
Ponúkajú lacnú alternatívu pre profi čistenie. Vhodné pre HoReCa segment .
Breazy

Netkané trvácne utierky
V porovnaní s tkanou handrou redukujú výskyt baktérií na povrchoch, ostávajú dlho svieže , rýchlo a dobre absorbujú až 9 násobok svojej hmotnosti!

Wiprowipro

Miraclean
Čarovná špongia . Bez chemikálií odstraňuje fixky, pečiatky, prepisky, otlačky prstov zo stien ,odtlačky topánok a pod. Stačí namočiť do vody a pošúchať ! 26 x silnejšia ako mikrovlákno.

Miraclean
Miraclean


Špongie - hubky na drhnutie
Väčšina hubiek na drhnutie vyterá na prvý pohľad rovnako, ale keď vyskúšate viledu zistíte rozdiel ! Lacné hubky sa rýchlo zničia, sú necitlivé k povrchom ( obsahujú napr. kremeň) a nechránia ruky . Vysoká kvalita lepidla, vlákna a prípadných abrazív zabezpečuje perfektný a dlhodobý výkon ! Tvar chráni Vaše prsty . 4 farby podľa HACCP
pur aktivepur_aktive